Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Korzystając z okazji przypadającego na 11 listopada Święta Służby Cywilnej, w imieniu własnym i Kierownictwa Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji chciałbym złożyć wszystkim pracownikom cywilnym Instytutu oraz policyjnych laboratoriów kryminalistycznych w kraju podziękowania za rzetelną pracę, profesjonalne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków służbowych, które przyczyniają się do umacniania stabilnego i demokratycznego Państwa Polskiego.
Dodano: 09.11.2015 -
W dniach 3–6 listopada 2015 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym Hotel Trylogia w Zielonce k. Warszawy odbyło się XVII Ogólnopolskie Sympozjum Biegłych Mechanoskopii.
Dodano: 09.11.2015 -
W dniach 3–6 listopada 2015 roku w Limassol (Cypr) odbyło się XXII coroczne spotkanie robocze ekspertów badań broni i balistyki (Firearms) oraz pozostałości po wystrzale z broni palnej (GSR) zorganizowane w ramach podgrupy ENFSI Firearms/GSR we współpracy z Laboratorium Kryminalistycznym Policji Cypryjskiej oraz Głównym Narodowym Laboratorium Kryminalistyczno-Toksykologicznym Ministerstwa Zdrowia Cypru.
Dodano: 09.11.2015