Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XII Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2010 (3 – 5 marca 2010)

Już po raz dwunasty w Warszawie odbywają się targi skierowane do branży laboratoryjnej. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się interesująco ze względu na atrakcyjne propozycje wystawców.

Podczas Targów EuroLab będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców, ale także poszerzyć wiedzę, podnieść kwalifikacje zawodowe i zasięgnąć informacji bezpośrednio u specjalistów jak wyposażyć czy zmodernizować laboratorium, aby było funkcjonalne i bezpieczne. Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji zaprasza szczególnie na drugi dzień targów (4 marca), na konferencję pt. „Wykorzytanie metod analitycznych, pomiarowych i porównawczych w kryminalistyce”, podczas której przedstawiciele Laboratorium wygłoszą referaty:

  • Wykorzystanie aparatu sferycznego do dokumentacji miejsca zdarzenia – Marcin Kloch, Wydział Badań Dokumentów i Technik Audiowizualnych CLK KGP;
  • Profilowanie BMK – Iwona Perkowska i Małgorzata Czajkowska, Wydział Fizykochemii CLK KGP;
  • Metody pomiarowe własności fizycznych w balistyce kryminalistycznej – Grzegorz Bogiel i Paweł Lewicki, Wydział Mechanoskopii i Balistyki CLK KGP.
Powrót na górę strony