Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta dr. Henry’ego C. Lee w Polsce

W dniach 20–21 czerwca 2013 roku Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji czuwało nad organizacją dwudniowej wizyty w Warszawie światowej sławy eksperta kryminalistyki, Amerykanina chińskiego pochodzenia, dr. Henry’ego C. Lee, który przyjechał do Polski na zaproszenie Komendanta Głównego Policji.

Program wizyty dr. Lee obejmował spotkania z Komendantem Głównym Policji nadinsp. Markiem Działoszyńskim w siedzibie KGP, prof. Brunonem Hołystem w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie oraz prof. Tadeuszem Tomaszewskim na Uniwersytecie Warszawskim. Nasz gość odwiedził również Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Centralne Laboratorium Kryminalistyczne, w tym poszczególne zakłady CLKP, a także złożył wizytę w Biurze Gospodarczym i Kulturalnym Tajpej w Polsce.
Podczas pobytu w Warszawie dr. Henry’emu Lee towarzyszył szef Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej Jack K.C. Chiang. Doskonała atmosfera i dobry klimat interpersonalny panujące w czasie wizyty znakomitego eksperta kryminalistyki sprzyjały wymianie informacji i doświadczeń oraz pogłębianiu współpracy polsko-amerykańskiej.
Powrót na górę strony