Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja „Zarządzanie Wiedzą”

W dniu 27.06.2012 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się druga edycja konferencji „Zarządzanie Wiedzą” zorganizowana przez firmę Rodan Systems i IBM Polska.

W trakcie konferencji przedstawiono metody i techniki informatyczne wspierające procesy tworzenia i upowszechniania wiedzy przedstawione w kontekście praktycznych zastosowań informatycznych wspierających działalność naukową.
Przedstawiciele CLKP, którzy uczestniczyli w tym przedsięwzięciu mieli okazję zapoznać się z przykładami wykorzystania platformy zarządzania wiedzą przez 9 instytutów naukowo-badawczych w ramach projektu realizowanego wspólnie z Fundacją Technology Partners. Zaprezentowano także wykorzystanie platformy informatycznej do efektywnego zarządzania wiedzą i badaniami naukowymi w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi oraz sposoby i możliwości pozyskania dofinansowania na tego typu projekty. Dla CLKP konferencja była dobrą okazją do pozyskania doświadczenia w obszarze zarządzania wiedzą poprzez zaprezentowane konkretne przykłady zastosowania platformy w instytutach badawczych i możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych i krajowych.
Powrót na górę strony