Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja „Biometria w prawie i kryminalistyce”

Przypominamy, że w dniach 29-30 marca 2012 r. w centrum Kongresowo-Targowym MT Polska w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa na temat „Biometria w prawie i kryminalistyce”.

Wydarzenie to organizuje Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz MT Targi sp. z o.o., we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i odbędzie się w ramach Międzynarodowego Forum Standardy w Kryminalistyce pod patronatem honorowym Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Katarzyny Chałasińskiej-Macukow.
Konferencja będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Techniki Kryminalistycznej CrimeLab organizowanych pod patronatem Ministra Sprawiedliwości i Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Więcej informacji dotyczących konferencji można uzyskać na naszej stronie internetowej w zakładce „Konferencje, szkolenia, warsztaty”[link] oraz pod adresem: www.biometria.wpia.uw.edu.pl .
Serdecznie zapraszamy.
Powrót na górę strony