Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za wkład w polską Prezydencję w Radzie UE

Data publikacji 10.07.2025

Cztery osoby z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji otrzymały osobiste podziękowania od Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Boronia za swój wkład w realizację zadań Policji związanych ze sprawowaniem przez Polskę Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej.

Powołany decyzją numer 283 Komendanta Głównego Policji z dnia 4 września 2023 roku Zespół do spraw realizacji przez Policję zadań wynikających ze sprawowania przez Rzeczpospolitą Polską przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej działał do 4 lipca br., kiedy to odbyło się oficjalne spotkanie podsumowujące. W składzie Zespołu byli także przedstawiciele CLKP.

Trzy dni później, 7 lipca 2025 r. o godzinie 12:00, w sali „Pegaz” w budynku KGP przy ul. Domaniewskiej 36/38 odbyła się uroczystość wręczenia podziękowań osobom zaangażowanym w realizację przez Policję zadań wynikających ze sprawowania przez Rzeczpospolitą Polską przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Wśród nich, z rąk zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Romana Kustera, listy z wyrazami uznania otrzymali:

  • podinsp. Jakub Mondzelewski, ekspert Wydziału Badań Genetycznych CLKP,
  • Agnieszka Łukomska, główny specjalista Wydziału Bezpieczeństwa Informacji i Nadzoru CLKP,
  • Marta Parol, główny specjalista Wydziału Badań Dokumentów i Informatyki Śledczej CLKP.

Wśród wyróżnionych był także nadkom. Krzysztof Klemczak, zastępca naczelnika Wydziału Badań Daktyloskopijnych i Traseologicznych CLKP, który jednak nie mógł wziąć udziału w uroczystości. Podczas spotkania kierownictwo Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji reprezentowała zastępca dyrektora CLKP podinsp. dr Anna Przewor.

ZKS CLKP
zdj. Grzegorz Utnik, Gabinet KGP

Powrót na górę strony