Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste spotkanie opłatkowe w CLKP

Data publikacji 18.12.2023

W dniu 18 grudnia 2023 roku w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, funkcjonariusze oraz pracownicy Policji.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor CLKP insp. dr. n. o zdr. Aneta Pawlińska. Po przywitaniu zebranych, a w szczególności przybyłych gości: Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - nadinsp. w st. spocz. Władysława Padło oraz Kapelana Komendy Głównej Policji księdza dr Wojciecha Jaszczuka złożyła serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, powodzenia w życiu osobistym oraz sukcesów zawodowych. Podziękowała  funkcjonariuszom i pracownikom  CLKP za zaangażowanie i wytężoną pracę wkładaną w realizację powierzonych zadań służbowych. Następnie nadinsp. w st. spocz. Władysław Padło podczas słów kierowanych do zebranych przypomniał swoją pracę na rzecz CLKP i całej Policji, życzył wszystkim  zdrowia i pomyślności przypominając, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i możność bycia z rodziną. Następnie Kapelan ks. dr Wojciech Jaszczuk pobłogosławił wszystkim, życzył otwartości na ludzi, wartości, a także zachęcał do dzielenia się dobrem, które każdy człowiek ma w sobie.

Dyrektor CLKP przekazała zebranym opłatek i rozpoczęła indywidualne życzenia. Zgromadzeni w radosnej atmosferze Bożego Narodzenia składali sobie serdeczne życzenia, którym towarzyszyły uśmiechy, łzy wzruszenia oraz serdeczność wynikająca z bliskiej współpracy, wzajemnego szacunku i zaufania.

Powrót na górę strony