Aktualności

Zmarła mł. insp. Ewa Ciborska – wieloletni sekretarz Redakcji Wydawnictwa CLK KGP

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki mł. insp. w stanie spoczynku Ewy Ciborskiej.

     Mł. insp. Ewa Ciborska służyła w Policji przez 26 lat i całą służbę poświęciła działalności wydawniczej w zakresie kryminalistyki. Pełniła funkcję Sekretarza Redakcji Wydawnictwa Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego KGP, w którym była odpowiedzialna za opracowanie merytoryczne materiałów do kwartalnika naukowego „Problemy Kryminalistyki” oraz licznych publikacji i monografii poświęconych naukom sądowym. Ewa Ciborska była odznaczona m.in. Srebrnym „Krzyżem Zasługi”.

     Pamiętamy Ją jako niezwykle rzetelną i sumienną osobę, oddaną pracy i służbie, cieszącą się ogromnym szacunkiem zarówno Kierownictwa Policji, współpracowników jak i autorów – wszystkich, którzy mieli przywilej z Nią pracować.

     Jej śmierć jest nieodżałowaną stratą. Rodzinie oraz Bliskim wyrazy głębokiego współczucia i żalu składa Kierownictwo oraz koleżanki i koledzy z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.

     Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona w dniu 23 maja 2023 roku o godzinie 12:00 w Kościele pw. św. Karola Boromeusza w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 14. Po mszy  nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Stare Powązki. 

Powrót na górę strony