Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmarł podinsp. w st. spoczynku mgr inż. Andrzej Woroniecki

Data publikacji 18.01.2023

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 17stycznia 2023 roku, zmarł nasz Przyjaciel, podinsp. w st. spoczynku mgr inż. Andrzej Woroniecki, długoletni biegły z zakresu kryminalistycznych badań broni i balistyki z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Od 1984 roku związany był z kryminalistyką. Początkowo był technikiem kryminalistyki, a następnie ekspertem z zakresu fotografii w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Częstochowie. W 1999 roku po restrukturyzacji w Policji, rozpoczął służbę w Laboratorium Kryminalistycznym Śląskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, gdzie uzyskał uprawnienia do wykonywania opinii z zakresu kryminalistycznych badań broni i balistyki. Służbę w Policji zakończył w 2011 roku. Przechodząc na emeryturę nadal był aktywnym biegłym sądowym. W naszej pamięci pozostanie jako człowiek wyjątkowo życzliwy, niosący zawsze pomoc, o wysokiej kulturze osobistej. Człowiek, na którym zawsze można było polegać.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 20 stycznia 2023 roku o godz. 11.00 na cmentarzu Kule w Częstochowie, brama wejściowa od ul. Fieldorfa Nila.

Powrót na górę strony