Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmarła Kamila Nowicka-Kiliś długoletni pracownik CLKP

Data publikacji 15.03.2022

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej drogiej Koleżanki Kamili Nowickiej-Kiliś, wieloletniego pracownika Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, biegłej z zakresu badań dokumentów.

Kamila Nowicka-Kiliś była absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała tytuł magistra administracji. W 1990 roku uzyskała uprawnienia do samodzielnego wydawania opinii z zakresu badań dokumentów. Z dniem 1 lutego 2004 została mianowana na stanowisko Naczelnika Badań Dokumentów i Fonoskopii, a od czerwca 2004 roku Wydziału Badań Dokumentów i Technik Audiowizualnych CLK KGP. 27 lutego 2006 roku odeszła na emeryturę po 30 latach służby. Po przejściu na emeryturę policyjną wciąż aktywnie związana była z dziedziną badań dokumentów, dzieliła się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem z ekspertami badań pisma. W ostatnim czasie pełniła funkcję sekretarza i członka rady naukowej Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego. Zapamiętamy ją jako wspaniałego człowieka, o niezwykłej skromności i życzliwości. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia i słowa otuchy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 18 marca 2022 roku (piątek) o godz. 11:30 w Domu Pogrzebowym Sala "B" na Cmentarzu Komunalnym Północnym, ul. Kazimierza Wóycickiego 14 w Warszawie.

Powrót na górę strony