Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja otwierająca projekt pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych”

Data publikacji 21.03.2019

W dniach 20–21 marca 2019 roku Zastępca Dyrektora CLKP insp. Adam Frankowski oraz przedstawiciele Zakładu Biologii CLKP wzięli udział w konferencji otwierającej projekt pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” w Międzyzdrojach.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). Celem Projektu jest zwalczanie przestępczości terrorystycznej o charakterze transgranicznym poprzez wspólne działania genetycznych laboratoriów kryminalistycznych Polski i Niemiec. Nadkom. Anna Brągoszewska oraz mgr Michał Boroń wygłosili wykłady na temat analizy biostatystycznej wyników badań genetycznych oraz predykcji cech fenotypowych w oparciu o markery genetyczne.

Powrót na górę strony