Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Fizykochemiczne badania śladów kryminalistycznych – nowoczesne technologie a opinia biegłego”

Data publikacji 28.11.2018

W dniach 20–23 listopada 2018 roku w Bronisławowie odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Fizykochemiczne badania śladów kryminalistycznych – nowoczesne technologie a opinia biegłego” zorganizowana przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji.

W konferencji uczestniczyli między innymi przedstawiciele policyjnych laboratoriów kryminalistycznych, uczelni wyższych i instytutów naukowych. Patronat honorowy sprawował Komendant Główny Policji. Zaproszonych gości i uczestników konferencji powitał Dyrektor Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji insp. dr n. med. Radosław Juźwiak oraz Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński. Konferencja poświęcona była zastosowaniu nowych technologii podczas prowadzenia badań w szeroko rozumianym zakresie chemii w kontekście opiniowania na potrzeby organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Była ona również okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami i technologiami stosowanymi w produkcji wyposażenia analitycznego.

Powrót na górę strony