Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmarła podinsp. Ewa Wojtuszek wieloletni pracownik Zakładu Biologii CLKP

Data publikacji 19.11.2018

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki i byłego Zastępcy Kierownika Zakładu Biologii CLKP podinsp. Ewy Wojtuszek. Ewa Wojtuszek była długoletnim, doświadczonym i zasłużonym funkcjonariuszem i wybitnym ekspertem z zakresu genetyki sądowej.

Była jednym z pierwszych biegłych, którzy wdrażali badania genetyczne do policyjnych laboratoriów kryminalistycznych. Dzięki jej dużemu zaangażowaniu została uruchomiona Baza Danych DNA. Zawsze z wielką pasją podchodziła do swojej pracy i takie wzorce starała się przekazać nam, przyszłym biegłym. Oddana swojej pracy, niezwykle zaangażowana, dociekliwa i skrupulatna, uczyła nas wszystkich, jak stać się dobrymi i rzetelnymi biegłymi. Cenne uwagi Ewy zawsze będą dla nas drogowskazami w codziennej pracy. Ewa była dla nas wielkim autorytetem, ale przede wszystkim wspaniałą koleżanką. Rodzinie oraz bliskim najszczersze wyrazy współczucia składa Kierownictwo, koleżanki i koledzy Zakładu Biologii Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 22 listopada 2018 roku o godzinie 14:00 w Sali Ceremonialnej A na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie ul. Wóycickiego 14. 

 

Powrót na górę strony